O nas

Jeżeli  szukacie  Państwo  profesjonalnej  firmy  z wieloletnim  doświadczeniem zajmującej się oprawą muzyczną, fotografią i wideofilmowaniem, to kilka  minut  spędzonych na naszej  stronie  przekona Was, że trafiliście pod właściwy adres.

Zaplanowanie i zorganizowanie uroczystości od początku do końca nie jest łatwym zadaniem, dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawią, że poczujecie się komfortowo i bezpiecznie w dniu uroczystości, w trakcie sesji fotograficznej oraz realizacji filmów wideo.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów ceniących wysoką jakość oraz oryginalne i niekonwencjonalne rozwiązania. Dostosujemy się do Waszych indywidualnych potrzeb. Uwiecznimy ten dzień w taki sposób, aby żaden z magicznych i niepowtarzalnych momentów nie umknął Waszej uwadze i przyniósł wiele radości i pięknych wspomnień.

Firma KanKan powstał w 1993 roku, by zapewnić Państwu profesjonalną obsługę uroczystości okolicznościowych. Od początku istnienia do dnia dzisiejszego właścicielem KanKana jest Marcin Obara.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, które będzie okazją do zapoznania się z Państwa oczekiwaniami i pomoże w przygotowaniu indywidualnej oferty oraz wstępnego harmonogramu prac.